Prie geležinkelio pervažos į vilkiką rėžėsi kitas tos pačios įmonės vilkikas

vilkiku-avarija

Penktadienį, vidudienį, Pagėgių savivaldybės Stoniškių gyvenvietėje, prie geležinkelio pervažos, prie „Stop“ ženklo į sustojusį vilkiką „Volvo“ su puspriekabę įsirėžė pavymui važiavęs tos pačios markės vilkikas. Likimo ironija: abu automobiliai priklauso tai pačiai įmonei .

40-mečio vairuojamas vilkikas rėžėsi į kolegos sustabdytą mašiną, kurios puspriekabėje buvo vežamos plastmasės granulės. Vairuotojas teigia buvęs apakintas saulės. Paskutinę akimirką vyriškis dar suspėjo suktelėti vairą kairėn ir išvengė sužalojimų. Smūgis teko dešinei kabinos pusei.

Per eismo įvykį sugadintos abi mašinos. Vairuotojai sužeidimų išvengė.

Komentarai
Kol kas komentarų nėra

Jūsų komentaras

Jei norite parašyti komentarą, prašome prisijungti:

arba užsiregistruoti.

Kriminalai / avarijos / įvykiai

sankcijos

„Mėlynšilis“ sankcijinio skandalo centre

Registrų centro duomenimis, Šalčininkų rajone registruota įmonė krovinių gabenimo veiklos ėmėsi tik 2022 m. liepą – būtent tuomet „Mėlynšilio“ įstatai buvo pakeisti, įtraukiant naujas veiklas.

2025-05-27 237
0
gryni_kortele

Nustatytas sukčiavimas su 95 kodu

„Regitra“, gavusi Specialiųjų tyrimų tarnybos nutartis dėl sukčiavimo, imasi ryžtingų veiksmų. Gavusi informaciją, kad asmenys neteisėtai įgijo profesinę kvalifikaciją, „Regitra“ pripažino netekusiais galios 15 sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojo pažymėjimų su 95 kodu.

2025-05-06 140
0